Ettevõttest

Teeme Projekt OÜ ajalugu

Alates ettevõtte asutamisest 1998. aastal oleme andnud endast parima, et rahuldada meie klientide vajadusi. Järjest enam saavad oluliseks Skandinaavia turud, kuhu soovime pakkuda professionaalset
värvimisteenust. Ettevõtte algusest peale on olnud meie võtmesõnadeks kvaliteet, rahulolu ja usaldusväärsus.

Teeme Projekt OÜ tutvustus

Teeme Projekt OÜ pakub oma klientidele professionaalset metalli-, puidu- ja plastiku värvimise lahendusi. Meie konkurentsivõime põhineb dialoogil kliendiga, et kohandada lahendus vastavalt
kliendi vajadustele. See loob head koostöösuhted, annab kliendile turvatunde ja garantii standardite kvaliteedis ning usaldusväärsuse.

Pühendunud ja kogemustega töötajad on Teeme Projekt OÜ eduka kasvu võti. Meie investeeringute, ettevõtmiste ja parenduste ajastus ning olemus on samuti olulised olnud.

Äriidee

Arendada, toota ja turustada konkurentsivõimelist, kõrge kvaliteediga värvimiseteenust. Teenust pakkudes soovime teha seda loodussõbralikult, et jätta võimalikult väike ökoloogiline jalajälg.

Visioon

Seadmete ja töötajate pidev arendamine Teeme Projekt OÜ kaubamärgi tugevdamiseks. Saada juhtivaks ettevõtteks oma tegevusvaldkonnas.

Strateegia

Teeme Projekt OÜ ambitsioon on olla tugev ettevõte. Kasum investeeritakse tagasi ettevõttesse, et luua finantspõhi laienemiseks ning majanduskõikumistega toimetulemiseks. Äritegevust iseloomustab tugev pühendumine tööle ja usk, et püüdlused on kasulikud nii meie klientidele kui ka keskkonnale. Meie ärifilosoofia sisaldab aktiivset lähenemist probleemide lahendamisele, juhul kui need on tekkinud. Ainult nii saame luua kestvaid parendusi oma äris. Meie suhted klientidega põhinevad pikaajalisel pühendumisel, kus hinnatakse kõrgelt tööstusvaldkonna teadmisi, kogemusi ja isiklikku teenindust.

Keskkond

Oleme tõsiselt pühendunud keskkonna kaitsmisele ja lähtuvalt sellest põhimõttest kaalume kõik otsused ennem nende rakendamist põhjalikult läbi.

  • Kuni 3 aastane garantii
  • Personaalne teenindus
  • pikaajaline kogemus
  • Kvaliteetsed materjalid